KONST / Litografier / Färglitografi 12667517
nr 1266 7517
Färglitografi
Risberg, "Båt". Signerad, numrerad 34/125. Motivet: 40x58 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:54:34
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)